وبلاگ

Our Latest News

هشدار در مورد دانگل های تقلبی

هشدار در مورد دانگل های تقلبی

بدلیل ابراز ناراحتی و دریافت تماس های بسیار از طرف خریداران دانگل های جعلی و تقلبی Anycast که توسط فروشندگان متفرقه انجام شده است، در این مقاله راه های شناسایی دانگل های انی کست جعلی را به شما نشان خواهیم داد.

از جمله مشکلات اصلی دانگل های تقلبی ANYCast که توسط خریداران گزارش شده است، آنتن دهی ضعیف وای فای ، انتقال تصویر ناپایدار و قطع شدن فراوان و گرمای بسیار زیاد دانگل است.

در اینجا مثال هایی از دانگل های جعلی انی کست را به شما نشان میدهیم که توسط شرکت اصلی ساخته نشده و تحت گارانتی ایده پردازان هم نخواهد بود.

1- فرم اسم وای فای دانگل به صورت استاندارد نیست.

توجه نمایید که دانگل های اصلی دارای اسم وای فای به صورت زیر هستند:

SSID: AnyCast+8 characters ( AnyCast-12345678 )

 

2- آدرس صفحه تنظیمات دانگل، آدرس استاندارد همیشگی نیست.

توجه نمایید که آدرس صفحه تنظیمات دانگل های anycast به صورت زیر است:

http://192.168.203.1

 

3- اسم وای فای دانگل (SSID) به صورت  استاندارد نیست و به جای 8حرف (کارکتر) بعد از اسم anycast ، چهار حرف هست. این دانگل ها نیز تقلبی هستند.

 

4- درصورتی که در صفحه اول دانگل پیغام Some questions, Please restart! ظاهر شد، این دانگل ها نیز تقلبی بوده و ساخت شرکت اصلی نیستند.

 

5- زیر لوگوی anycast شعار Easy sharing نمایش داده می شود، توجه نمایید که در دانگل های تولید جدید به صورت پیش فرض در زیر نام Anycast بر روی صفحه نمایش وب سایت anycast نشان داده میشود.

 

 در پایان لازم به ذکر است، شرکت ایده پردازان باتجربه سال ها همکاری با تولید کننده اصلی دانگل های انتقال تصویر خود را موظف به ارائه دانگل های اصلی و با کیفیت می داند و به همین جهت کلیه دانگل های ارائه توسط این شرکت دارای گارانتی هستند، به منظور احترام به حقوق خریداران این شرکت، پشتیبانی شرکت از ارائه خدمات به دانگل های متفرقه و فاقد گارانتی ایده پردازان معذور می باشد.

 

Search